Festival by Luis Ernesto Gomez & Gülseren Gomez

Luis Ernesto Gomez ve Gülseren Gomez 29 Nisan, 27 Mayısve 17 Haziran’da HODJA PASHA Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanat severlerle buluşacak.

550 yıllık bir geçmişe sahip olan Osmanlı döneminin hamamı günümüzün ise kültür sanat merkezi « HODJA PASHA » mistik ve büyülü havasını da yanına alarak izleyicileri güzel bir müzik yolculuğuna çıkartmaya hazırlanıyor.

Luis Ernesto Gomez ve Gülseren Gomez festival tadındaki konserleriyle, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarının son pazar gününde, İstanbul’un tam kalbindeki  HODJA PASHA Kültür ve Sanat Merkezi’nde izleyiciyle buluşuyor.

« Luis Ernesto Gomez ve Gülseren Gomez’den  Festival » başlığında « Eğlenerek Öğren » temalı konser serisinde usta müzisyenler konser öncesi interaktif sahneyle gençleri ve ailelerini de sahne profesyonelleriyle bir araya getirecek. Sadece konser vermekle kalmayıp genç müzisyenlerin kendilerini göstermelerini hedefleyen topluluğun performansı sosyal medya sayesinde canlı olarak da izlenebilecek.

Latin Amerika’dan Türkiye’ye Afrika’dan Avrupa’ya kadar Türkçe ve dünya müziklerini latin tarzında yorumlayan

Luis Ernesto Gomez ve Gülseren Gomez 29 Nisan, 27 Mayısve 27 Haziran’da HODJA PASHA Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanat severlerle buluşacak.

Reservasyonwww.hodjapasha.com/tr/festival/

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *